ФОТОГАЛЕРЕЯ


Катехитичний клас.

На прохання пароха о. Михайла та за погодженням парафіяльної управи розпочали облаштування церковного підвального приміщення під катехитичний клас. Тепер у нас буде достатньо місця, щоб розмістити усіх наших дітей і підлітків (сподіваємось і молодь), а також хористів для репетицій... Сподіваємось і на групу Молитовного читання Святого Письма!

Особлива подяка усім майстрам, котрі свій час, труд та вміння використовують на славу Божу, а нам на користь!Різдв'яні свята 2019 року Божого

Наші Різдв'яні свята традиціно розпочались з богослуження... О 5.00 годині ранку ми молилися Велике Повечір'я з Литією де гимном "З нами Бог" возвіщали світові про народження Божого Сина Ісуса Христа!

Опісля на Святій Літургії молилися до Новонародженого Дитятка Ісуса про мир для України та добробут наших родин. Просили у Господа опіки для наших воїнів та  захисту нашої Батьківщини.

Колядували! 

Бо сьогодні Різдв'яна коляда до кожного у хату вже прийшла!


Церковний хор завітав з колядою до пароха о. Михайла з родиною.


Діти катехитичної школи привітали усіх парафіян Різдв'яним вертепом...


І нарешті, в кожну хату завітала коляда...


Маланка.Богоявлення Господнє 2019.

ЙОРДАН.

Святкування Богоявлення Господнього ми розпочали о 6.00 годині ранку.

Ми молились Велике повечір'я, де у гимні "З нами Бог" сповіщали усьому сотворінню, що Бог прийшов у наш світ... 

На Святій Літургії - прийняли Його у Святій Тайні Євхаристії, а під час Йорданського водосвяття, окропленням свяченої водиці, сповнювались ласкою Святого Духа.Наш гість

16. 12. 2018.

На запрошення нашого пароха о. Михайла, до нас на парафію завітав гість з далекої теплої Італії. о. Фабіо Чераза, настоятель монашої спільноти Дон Оріоне у Львові.

Отець Фабіо розповів нам історію заснування їх згромадження. Цікаво, що засновником цього монашого згромадження був святий Луїджі Оріоне учень відомого святого Дона Боко.

Підчас Божественної Літургії для почитання було виставлено мощі св. Луїджі Оріоне. 

о. Фабіо виголосив до наших парафіян проповідь, у якій наголосив на важливості бути вірним приятелем Ісуса, який є Живим нашим Господом!

Після Євхаристії о. Фабіо запросив до Львова, де знаходитья іх монастир, наших юнаків і хлопців взяти участь у духовних вправах (реколекціях) для збагачення особистого духовного світогляду. 


Свято св. Миколая

Святий Миколай, який 17. 12. 2018. відвідував наших перетарілих і одиноких парафіян, був великою і довгоочікуваною несподіванкою для малечі, яка, ну просто, світилася від радості при зустрічі з Ним... 


Свято Миколая 

Після Святої Літургії 19 грудня у нашому храмі діти нашої парафії радо вітали Святого Миколая. До зустічі із Ним готувалися ретельно... 

Вивчилі віршики й пісні, слова привітання і подяки, короткі нариси з історії життя святця...

Підготували навіть сценку з повчальним змістом на майбутнє... бо ж добре знаємо усі, що Святий Миколай приходить тільки до слухняних і чемних діточок!

З нагоди свята щедрий Святий Миколай усіх присутніх у нашому храмі, пригощав солодощами... 

Також окремі слова подяки висловлюєо УСІМ, хто допоміг організувати наше свято!


Розарієве повстання

13. 12. 2018.

Ми, Великотур'янці розпочали молитовну боротьбу (Розарієве повстання), яке заключається у молитві на "Вервиці" за мир і добробут України. 

Нашою метою є: 

1) Об'єднати всіх Великотур'янців у "СПІЛЬНІЙ СПРАВІ" - у молитві за нашу Україну.

2) Навчитися "БУТИ СПІЛЬНОТОЮ", за прикладом учнів Христових: "Вони постійно перебували в апостольській науці та спільності, на ламанні хліба й молитвах" (Дій. 2, 42). 

3) Показати добрий приклад до налідування усім українцям, особливо тим, кому не байдуже наше майбуття!


 


Святкування храмового празника Покрови Пресвятої Богородиці (14. 10. 2018).

На запрошення новопризначеного отця пароха Михайла Міхнея, розділити радість святкування Храмового празника відгукнулися  декан Болехівський о. Дмитро Павлик , о. Михайло Дзуль (Крилос), о. Ярослав Рожак (Ямниця), о. Володимир Воробець (Болехів).

Святкуючи урочистість на честь Покрови Пресвятої Богородиці, віряни та гості нашої парафії молились Акафіст до Покрови Богородиці, Святу Літургію, яку очолив о. декан Дмитро. Після Служби Божої великотур'янці та гості парафії мали змогу приступити до мировання та взяти участь в освячені води, якою окроплені радісно розійшлись по домівках, розносячи по вуличках нашого величного села Мир Христовий.

Празник святої Параскеви (27. 10. 2018).

Старенька церковця, як намолена бабця, сьогодні вітала у свїх намолених обіймах-стінах численних своїх великотур'янських діточок. Які дорогою попри "когутики" поспішали лавкою-містком прийняти благословення Боже, про яке у своїх молитвах під проводом отця пароха Михайла Міхнея та запрошеного на урочистість о. Петра Євчука (Витвиця) вимолювали усі разом. 

Після Святої Літургії усі приступили до мировання та взяли участь у водосвятті підчас якого окроплені були образи, вервички та хрестики, які віряни заздалегіть придбали.


Найменші наші дітки (учні третього класу) відвідують катехизацію де готуються до урочистої Першої святої Сповіді та першого Причастя.


Діти-підлітки нашої парафії які відвідують катехитичні заняття, взяли участь у Архиєпархіальній Катехитичній презентації "Ті, яких світ не був вартий" (10. 11. 2018).


Наші діти представляли події з життя Блаженного Священомученика Олексія Зарицького.

Опісля ми усі мали можливість насолодитися принадами та смаколиками вечірнього Франківська.


Релігійний фільм "Хатина".

нажаль фільм російською мовою...

Цей Фільм може нам ДОПОМОГТИ зрозуміти глибину взаємовідносин між Богом і людиною, та між людьми навзаєм.