ПАРОХ

Долинський район

Івано-Франківська обл.

email: o.michnej@ukr.net

Я, Михайло Міхней народився 29 травня 1979 року в простій робітничій сім'ї в Івано-Франківську. Вихований в християнській родині. З 1986 по 1994 навчався в Івано-Франківській ЗОШ № 18. З 1994 по 1997 навчався в Вищому Художньому Професійному Училищі № 3 (спеціальність: виготовлення художніх меблів), яке закінчив з відзнакою.

В 1997 році вступив до Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного Інституту.

По завершенні першого курсу навчання, вступив на навчання до Вищої Метрополітальної Духовної Семінарії при Католицькому Університеті в місті Люблін, республіка Польща (навчався з 1998 по 2004 роки). Отримавши диплом магістра богослів'я (KUL), повернувся до родинного Франківська.

В 2006 році прийнятий до Івано-Франківської Теологічної Академії викладачем догматичного богослів'я, де працюю і по цей день.

27.07.2008 р. - одружився з Шептицькою Ольгою.

12.04.2009 р. - з рук преосвященного владики Софрона Мудрого отримав дияконські свячення.

Дияконську практику проходив в каплиці св. Миколая Чудотворця 1-ої міської клінічної лікарні під проводом о. Петра Витвицького.

21.06.2009 р. - отримав священичі свячення з рук преосвященного владики правлячого Архиєрея Івано-Франківської Архиєпархії Кир Володимира Війтишина. З цього часу по 1 листопада 2010 року був сотрудником на парафії Св. Миколая Чудотворця (при лікарні).

2 листопада 2010 року мене номіновано адміністратором парафій с. Розточки (св. Василія В.) та с. Кальна (св. Арх. Михаїла) Болехівського протопресвітеріату.

16 вересня 2018 року Митрополит Кир Володимир призначає мене адміністратором парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велика Тур'я, Долинського протопресвітеріату.

1 листопада 2018 року захистив у Івано-Франківській Академії ім. Івана Золотоустого наукову дисертацію на здобуття кваліфікації Кандидат богословських наук.

Разом з дружиною Олею виховуємо чотирьох діточок.